5fb3b47986306

Dlaczego Justin Bieber śpi w komorze hiperbarycznej?


Justin Bieber jest dwudziestoparoletnim kanadyjskim piosenkarzem. Mimo że najbardziej znany jest wśród młodszej widowni, to jednak jesteśmy pewni, że każdy choć raz o nim słyszał. Stworzył on swój własny serial dokumentalny - Seansons, w którym jest niezwykle szczery. Opowiada w nim między innymi o uzależnieniu od narkotyków, a także o tym, jak wpłynęły one na jego zdrowie. Zdradził również, że sypia w komorze hiperbarycznej. Dlaczego to robi? Sprawdź to w naszym artykule - zachęcamy do przeczytania!

Justin Bieber sypia w komorze hiperbarycznej

Justin Bieber w swoim serialu bardzo wiele opowiada o problemach z narkotyków. Warto tutaj też zaznaczyć, że możemy dowiedzieć się również, że Jus za uzależnienie obwinia swoich rodziców, którzy nie byli w stanie zapewnić mu poczucia bezpieczeństwa. Muzyk był uzależniony m.in. od marihuany, opioidów, a także tabletek. Mimo że już od dawna nic nie zażywa, to jednak ten nieciekawy okres jego życia znacząco odbił się na jego zdrowiu.

Z tego właśnie powodu Justin Bieber zaczął korzystać z komory hiperbarycznej - dowiadujemy się o tym w 5. odcinku jego serialu. Twierdzi on, że bardzo często sypia w tym urządzeniu. Nie każdy wie, czym ono jest, więc warto tutaj przybliżyć jej temat. Komora hiperbaryczna to nic innego jak urządzenie, w którym ciśnienie osiąga nawet 3 razy wyższą wartość od wartości ciśnienia atmosferycznego. Gwiazda stwierdziła również, że posiada aż dwie takie maszyny - z jednej korzysta w studiu nagraniowym, natomiast drugą ma w domu.

W jaki sposób komora hiperbaryczna pomaga Justinowi Bieberowi?

Justin Bieber to jeden z wielu artystów, którzy mieli problemy z narkotykami. Jego uzależnienie zaczęło się już w wieku 13 lat. W tym wieku miał problem z marihuaną, a także tabletkami przeciwbólowymi. Jak sam twierdzi, każdego ranka myślał tylko o jednym - i były to oczywiście narkotyki. Po kilku latach jego stan zdrowia był fatalny - jednak na szczęście udało mu się wygrać z uzależnieniem.

Mimo wygranej walki jego stan zdrowia nadal nie jest najlepszy. Zmaga się między innymi z problemami psychicznymi. Nieobce są mu stany lekowe, czy ataki paniki. Dlatego też, aby móc się przed nimi uchronić, zaczął korzystać z komory hiperbarycznej, która bardzo mu pomaga w momentach, w których jest zestresowany.

Podsumowując, tlen hiperbaryczny jest doskonałą i nieinwazyjną metodą leczenia wielu chorób, z którymi zmaga się współczesne społeczeństwo. Jak możemy zauważyć, jest także bardzo pomocny w walce z uzależnieniami - wystarczy zaledwie kilka seansów w komorze hiperbarycznej, aby przekonać się, że to naprawdę działa!

Wróć