607d52d7be30e

Fanpage Oxymed Rybnik

 

Nasza strona internetowa to nie jedyne miejsce, poprzez które możecie mieć z nami kontakt. Wszystkie osoby posiadające konto na portalu Facebook zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage'a:

 

FB.com/OxymedRybnik

 

Dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z social mediami, więc bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Bardzo będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi spostrzeżeniami, dotyczącymi naszego profilu, jego polubienie czy udostępnianie postów. Możecie zadawać nam pytania o tlenoterapię hiperbaryczną czy seanse w komorze hiperbarycznej. Chcemy, by stał się on miejscem wymiany opinii i przekazywania wiedzy o tej nowoczesnej formie wspomagania leczenia i wzmacniania odporności.

 

Jeśli nie masz konta na Facebook - nie szkodzi. Dla tych, którzy szukają nas w sieci, przygotowaliśmy także wizytówkę naszej firmy na Google Maps. Wystarczy wpisać w Google hasło: "oxymed rybnik". Wyświetlą się Wam podstawowe informacje o firmie, zawsze aktualne godziny otwarcia oraz telefon kontaktowy. Znajdziecie też dokładne położenie naszej firmy na mapie, dzięki czemu łatwiej do nas trafić. Ponadto udostępniamy ciekawe wpisy, którymi dzielimy się z Wami. Za pomocą wizytówki firmy w Google można także zadać nam pytania, na które z chęcią odpowiemy.