607d52d7be30e

O nas

Komora hiperbaryczna do hiperbarii tlenowej stosowana w OXYMED należy do najnowocześniejszych w swojej klasie, dająca znaczny komfort przebywania (możliwe czytanie książki, oglądanie filmów, słuchania muzyki), jest możliwość przebywania z dzieckiem, a specjalny system wentylacji dostosowuje temperaturę wewnątrz komory do potrzeb klienta.

Każda z przebywających osób zasilana jest osobnym koncentratorem tlenu o bardzo wysokich parametrach technicznych i medycznych.


Urządzenie to pozwala na bezpieczne i bezinwazyjne dostarczenie tlenu do wszystkich organów i tkanek organizmu w warunkach podwyższonego ciśnienia.

Dzięki podwyższonemu ciśnieniu tlen dociera do miejsc, do których na co dzień nie ma szans się przedostać. Tlen pobudza naturalne mechanizmy regeneracyjne, wpływa na poprawę krążenia krwi oraz umożliwia lepsze dotlenienie całego organizmu.


Profilaktyczne stosowanie tlenu to opóźnienie procesów starzenia, zachowanie sprawności umysłowej i fizycznej na całe lata, a nawet – jak wykazują statystyki – średnio o 20 lat dłuższe życie.


Z odpowiednią dietą to idealna profilaktyka nowotworowa i chorób układu krążenia.